Ucuz Oyun Al

Haberler

30.05.2021 00:36

Ucuz Oyun Al


Sen de ucuz oyun al ve oyun tutkunu bir üst seviyeye taşı! Günümüz şartlarından dolayı dünya üzerinde en çok ilgi gören etkinlik, bilgisayar oyunları oldu. Dünyada binlerce bilgisayar oyunu bulunuyor. Ancak bu oyunlardan kaliteli olanlar daha çok tercih edilmekte. Peki, en iyi bilgisayar oyununu nereden satın alabilirsiniz? ‘Ucuz oyun al’ diyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Hem kaliteli içerikli hem de en popüler oyunlara ulaşmanız mümkün. Epinkod.com en güncel ve en popüler olan bilgisayar oyunlarının birçok çeşidini sizlere sunuyor.

 • League Of Legends 

Lol, büyük ölçüde rekabet içerir ve hareketli bir oyundur. Taktiksel bir oyun olması sebebiyle Lol her yaşa hitap eden bir oyun denebilir. Riot Games aracılığıyla yaratılan video oyunu. 2009 yılında 27 Ekim tarihinde sektöre yayılmıştır. League Of Legends, Warcraft 3 haritasından esinlenerek yapılmıştır. 

 • Pubg Mobile 

Pubg, ücretsiz bir mobil oyundur. Sanal para birimi ise Uc’dir. Bu para birimiyle oyun içerisinde alışveriş yapmak mümkün. Ucuz Pupg Uc satın al işlemi için doğru adrestesiniz.

100’e yakın oyuncunun büyük ölçümlü bir haritada birbirlerini öldürerek hayatta kalmaya çabaladıkları bir ölüm maçı oyunudur. Sen de fiyat tablomuzu inceleyerek ucuz oyun al!

 • Valorant

Valorant, çok oyuncuyla oynanan rekabetçi bir oyun. Riot Games tarafından yaratıldı. Piyasaya çıkışı 2 Haziran 2020 tarihinde yayınlandı. Sanal para birimi Vp’dir.

 • Cyberpunk 2077

CD Project Red aracılığıyla uygulanan 17 Eylül 2020 tarihinde sektöre getirilen rol yapma türündeki video oyunu. Cyberpunk serisinden esinlenen Cyberpunk 2077, altı çeşit bölgeye sahip olan distopik bir açık dünya olan Night City’de geçmektedir.

 • Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 uzun zamandır oyuncuların merakla beklediği bir oyundu. Rockstar Games aracılığıyla 2018’de yayınlandı. Macera- aksiyon temalı bir açık dünya oyunu olan Red Dead Redemption 2,  Xbox One, Microsoft Windows, Stadia ve PlayStation 4 gibi platformlarda oynanılabiliyor. Rockstar Games’in en çok beğeni toplayan bu oyunu şimdi hikâye modu içerikleri ve başka güzellikleriyle bilgisayarda! 

Ucuz oyun satın al, bütçeni sarmadan tüm oyunların keyfini sür! 

 • FİFA 20

Fifa 20 Origin, EAGames aracılığıyla sektöre sürülen en gerçekçi olan futbol oyunudur. Diğer oyunlar gibi sitemizde yer alan Fifa 2020, sanal dünya ve gerçek dünyayı bir araya getirerek takımları, kahramanları ve oyunun tüm atmosferini canlandırıyor.

 • Counter Strike Global Offensive

Counter- Strike, bu oyunun dördüncü oyunudur. Valve ve Hidden Path tarafından yaratılmış olan birincil kişi nişancı oyunudur.  Sitemizin ucuz oyun al faaliyeti sayesinde oyunu ucuz fiyata alabilirsiniz. Fiyatları tablomuzda yer alır.

 • NBA 2K20

2K sınıfında en iyi grafiği ve oynanışıyla bilinir. Çığır açan oyun modları ile eşsiz oyuncu hâkimiyeti içeren NBA 2K20 spor oyunlarının en iyilerinden.

 • Resident Evil 3 Remake

Resident Evil 3, Capcom aracılığıyla geliştirilmiş olan bir korku- hayatta kalma oyunu. Ayrıca 199 yılında yayınlanmış olan Resident Evil 3 Remesis’in video oyununun tekrardan yapılmış halidir.

 • PES 2020

PES 2020, dağıtımını Konami’nin üstlendiği, PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft kullanıcıları için hizmete sunulan en gerçekçi futbol oyunudur. FC Barcelona, Manchester United, İspanya şampiyonu, Almanya şampiyonu gibi dünyanın en büyük futbol takımlarıyla oynamayı oyunu bizden satın alarak tecrübe edinin!

 • Call Of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty Cold War, Black Ops serisinin altıncı ve genel olarak da Call of Duty serisinin on yedinci oyunudur. Raven Software ve Treyarch tarafından yapılan ve Activision aracılığıyla dağıtılan yeni ve muhteşem bir FPS oyunudur. 

 • GTA 5

Grand Theft Auto V, Rockstar North vasıtasıyla sektöre çıkan 17 Eylül 2013 tarihinde yayımlanan macera- aksiyon tarzında vazgeçilmez ve eskimeyen video oyunudur.

 • The Sims 4

Oyun içerisinde yarattığınız dünyanızla dilediğiniz kadar oynayın! Dünya’da en çok sevilen oyun serilerinde The Sims tekrar döndü! Oyunun eğlenceli oluşuna ve yenilikçiliğine hayran kalacaksınız! Web sitemizden ucuz oyun al indirimli fiyata satın alabilirsiniz. En uygun fiyatlar, epinkod.com adresinde sizlerle…